Nejočekávanější filmy 2020 - hororJaké filmy se chystají v roce 2020 do našich kin? Která filmová pokračování, comicsy, české filmy či sci-fi uvidíme? Nabízíme 100 nejdůležitých filmových premiér a novinek, ať víte, na co se můžete vypravit do kina.

2. 1.
 
2. 1. Nenávist
The Grudge TOP
Nicolas Pesce
Andrea Riseborough

Restart hororové série. Na americkém předměstí straší v domě, ve kterém kdysi došlo k tragédii. A přízrak přenáší svojí nenávist na všechny obyvatele domu.

9. 1.
 
9. 1. Pod vodou
Underwater TOP
William Eubank
Kristen Stewart

Poté, co zemětřesení zničí podmořskou stanici, vydává se šestice průzkumníků na nebezpečnou misi v hlubinách, kde číhá smrt.

13. 2.
 
13. 2. Fantasy Island
Fantasy Island TOP
Jeff Wadlow
Lucy Hale

5. 3.
 
5. 3. Neviditelný
The Invisible Man
Leigh Whannell
Oliver Jackson-Cohen

Cecilie se dozvídá, že její bývalý přítel se sklony k domácímu násilí spáchal sebevraždu. Cecilie se rozhodne začít nový, lepší život. Avšak brzy začne mít poci...

23. 7.
 
 
23. 7. The Purge 5
The Forever Purge Série
Everardo Gout
Ana de la Reguera

6. 8.
 
 
6. 8. The Empty Man
The Empty Man TOP
David Prior
James Badge Dale

3. 9.
 
3. 9. Tiché místo 2
A Quiet Place Part II Série
John Krasinski
Emily Blunt

Pokračování filmového hitu z roku 2018, v němž pozůstalí z minulého filmu stále bojují o přežití ve světě plném krvežíznivých mimozemšťanů reagujících na hluk.

10. 9.
 
10. 9. V zajetí démonů 3
The Conjuring: The Devil Made Me Do It Série
Michael Chaves
Patrick Wilson

15. 10.
 
15. 10. Halloween Kills
Halloween Kills Série
David Gordon Green
Jamie Lee Curtis

31. 12.
 
 
31. 12. Úniková hra 2
Escape Room 2 Série
Adam Robitel
Isabelle FuhrmanNa který film se nejvíce těšíš ty? Chybí ti tu některý film a měli bychom ho přidat? Dej nám vědět v komentářích!Přehled byl sestaven na základě výhledu premiér ze stránek ufd.cz a jednotlivých českých či zahraničních distributorů. Data premiér stejně jako české překlady se mohou v průběhu času změnit.

Rok v kinech - 2019

Jaké byly nejúspěšnější filmy loňského roku? Jak se vyvíjí návštěvnost českých kin? Které žánry, země a distributoři mají největší podíl? Podívejte se na kompletní ročenku.